top of page

Víno v tržnici - Stará TržnicaZúčastníme sa na ďalšom ročníku vinného festivalu v Starej tržnici. Ktorý sa uskutoční v dňoch 13 jún - 15 jún. Dúfame že si nájdete trochu času na to odpočinúť vychutnať si pohár vína a užiť si dohodovej zábavy.

Počas troch júnových dní bude Stará tržnica dejiskom nového podujatia. Prevedieme vás svetom rodinných vinárstiev a v autentickej atmosfére budete môcť degustovať kvalitné vína. V centre záujmu budú stáť vinohradníci a vinári so svojimi výnimočnými produktmi. Každý deň bude na festivale riadená degustácia s profesionálnym someliérom.

Hudobný podmaz

Každý deň počas festivalu bude kapela SwinGang spríjemňovať atmosféru v Starej tržnici, vždy po 19:00. SwinGang je kolektív mladých muzikantov, ktorý sa snaží interpretovať špecifický štýl Jazz Manouche, alebo Gypsy Swing, pomocou vlastného hudobného jazyka vychádzajúceho z aktívneho štúdia autentických nahrávok.

Vstupné

Každý návštevník festivalu si zakúpi VSTUPNÝ FESTIVALOVÝ BALÍČEK v hodnote 10,00 EUR, ktorý obsahuje: degustačný pohár, držiak na pohár, festivalového sprievodcu a festivalovú platobnú kartu nabitú na hodnotu 5,00 EUR. Zakúpený vstupný balíček oprávňuje návštevníka k vstupu na festival počas prevázdkových hodín, od momentu jeho zakúpenia, po skončenie festivalu v piatok 15.6. o 23:00. WEBSTRÁNKA FESTIVALU: http://vinovtrznici.sk


35 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page